Hoppa till sidans innehåll

Startsida

Matcher idag - Skånes Fotbollförbund

Välj förbund och datum
Matcher 2022-10-02
Tid Match Resultat Anläggning
Div 3 Sydöstra Götaland, herr 2022
14:00 VMA IK - Lindsdals IF 8 - 2 Arkelstorps IP A-plan
Div 3 Sydvästra Götaland, herr 2022
14:00 Vejby IF - Kållered SK 0 - 2 Vejby IP A-Plan
OBOS Damallsvenskan 2022
13:00 Vittsjö GIK - Umeå IK FF 5 - 0 Vittsjö IP A-plan
P19 Superettan Södra 2022
14:00 Ängelholms FF - Örgryte IS Fotboll Ängelholms IP A-plan
P19 Div.1 2022 - Region 1
13:00 BK Olympic - Kristianstad FC 4 - 6 Lindeborgs IP Konstgräs
14:00 IF Limhamn Bunkeflo - Kullavägens BK 2 - 0 Brovallen, Bunkeflostrand huvudarenan
15:00 Hässleholms IF - Onsala BK 2 - 3 Österås IP B-plan
P17 Allsvenskan Södra 2022
13:00 Lunds BK - IF Elfsborg 2 - 8 Klostergårdens IP, centrumplan
15:00 Trelleborgs FF - Jönköpings Södra IF 3 - 0 Östervångsstadions IP A-plan
P17 Div.1 2022 - Region 1
12:00 Landskrona BoIS - Falkenbergs FF 1 - 3 Landskrona IP C-plan
14:00 Ängelholms FF - Onsala BK 4 - 4 Fridhemsparken, Ängelholm Hybridplan
16:30 Vellinge IF - Kristianstad FC Vellinge IP A-plan
P16 Nationell A1
15:00 Trelleborgs FF - Halmstads BK 2 - 4 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
SM för Flickor 17 år - Södra Götaland
17:00 Södra Sandby IF - Räppe GOIF Södra Sandby IP konstgräs
Division 4 Herr Nordvästra Skåne
13:00 Bjärreds IF - Klippans Förenade FF 2 - 2 Borgeby IP A-plan
13:00 Borstahusens BK - Råå IF 5 - 1 Ulkavallen A-plan
13:00 Dösjöbro IF - Västra Karups IF 0 - 2 Dösjöbro IP A-plan
13:00 FK Besa - Hyllinge GIF 1 - 3 Landskrona IP B-plan
13:00 Fortuna FF - Lunds SK 3 - 0 Rydebäcks IP, konstgräs
13:00 IK Wormo - Kågeröds BoIF 3 - 2 Exercisfältet A-plan
Division 4 Herr Sydvästra Skåne
13:00 Dalby GIF - Bunkeflo FF 0 - 1 Dalby IP konstgräs
13:00 FC Bellevue - Husie IF 4 - 0 Mellanhedens IP A-plan
13:00 IFK Klagshamn - BK Flagg 1 - 0 Pilbäcks IP, konstgräs
13:00 Kulladals FF - Linero IF 5 - 3 Kulladals IP, konstgräs
13:00 Staffanstorp United FC - FC Trelleborg 1 - 1 Staffansvallen A-plan
13:00 Södra Sandby IF - KSF Kosova 0 - 2 Södra Sandby IP A-plan
Division 4 Herr Östra Skåne
13:00 Broby IF - Gärsnäs AIS 0 - 1 Broby IP A-plan
13:00 Glimåkra IF - Öja FF 2 - 2 Trollavallen konstgräs
13:00 IFÖ Bromölla IF - Åhus Horna BK 1 - 1 Strandängens IP A-plan
13:00 Sankt Olofs IF - Tomelilla IF 1 - 6 Kvarnvallen A-plan
13:00 Vanneberga IF - Veberöds AIF 1 - 3 Blekevallen A-plan
13:00 Ystads IF FF - Lunnarps BK 1 - 1 Sandskogens IP A-plan
Division 6 Herr Nordvästra A Skåne
15:00 Höganäs BK FF - Hjärnarps GIF 14 - 0 Höganäs Sportcenter B-plan
15:00 IF Salamis - Hovs GoIF 4 - 1 Spannarps IP A-plan
15:00 Jonstorps IF FK - Grevie GIK 2 - 2 Kullaparken A-Plan
15:00 Skäldervikens IF - Össjö IS 3 - 0 Skäldervikens IP A-plan
15:00 Vegeholms IF - IFK Rössjöholm 3 - 0 Vegeholms IP A-plan
15:00 Väsby FK - Västra Karups FK 3 - 3 Alströmervallen A-plan
Division 6 Herr Nordvästra B Skåne
15:00 Eskilsminne DFF - Stattena IF Akademi 2 - 4 Harlyckan 3, konstgräs
15:00 FC Kopparmöllan - Perstorp Bälinge IK 3 - 0 Kopparmöllans IP A-plan
15:00 FC Örkelljunga - Medina IF 4 - 2 Örkelljunga IP A-plan
15:00 Ilyrien IF - Ljungbyheds IF 2 - 1 Filborna IP 5, konstgräs
15:00 Kvidinge IF - Vedby/Rönne IF 4 - 1 Kvidinge IP A-plan
Division 6 Herr Norra Skåne
15:00 Jägersborgs IF/Verums GoIF - Treby IF 10 - 0 Nillavallen, Verum A-plan
15:00 Lönsboda GoIF - Farstorps GoIF 1 - 1 Snapphanevallen A-plan
15:00 Vankiva IF - Trepca FC Hässleholm 2 - 6 Ivar Perssons Arena, Vankiva A-plan
15:00 Vinslövs IF - Hörja IF/Röke IF 4 - 0 Sparbanksarenan A-plan
Division 6 Herr Nordöstra A Skåne
15:00 Balsby SK - Vanneberga FF 7 - 2 Balsby IP A-plan
15:00 Näsums IF - Fjälkinge IF 0 - 2 Öllervallen A-plan
15:00 Skepparslövs IF - Viby IF Skepparslövs IP A-plan
Division 6 Herr Nordöstra B Skåne
15:00 Degeberga GoIF - Önneköps IF 1 - 6 Degeberga IP A-plan
15:00 Gärds Köpinge IF - Linderöds IF 1 - 2 Gärds Köpinge IP A-plan
15:00 Huaröds IF - Åhus IF 0 - 4 Huaröds IP A-plan
15:00 Sösdala IF - Svensköps IF 11 - 0 Hanåsvallen A-plan
15:00 Venestad IF - Vittskövle IF 0 - 5 Vildsvinsvallen A-plan
15:00 Åsums BK - Everöds IF 1 - 0 Wendesvallen A-plan
Division 6 Herr Västra Skåne
15:00 Billeberga GIF - Alegria FK 1 - 1 Norrvidingevallen A-plan
15:00 Gantofta IF - Bosna FF 12 - 1 Stendösvallen A-plan
15:00 Häljarps IF - Helsingborgs Östra IF 0 - 3 Häljarps IP A-plan
Division 6 Herr Mellersta Skåne
13:00 Skatteberga FC - Tjörnarps BoIF 2 - 1 Knutsvallen B-plan
15:00 Askeröds IF - Torna Hällestads IF 3 - 2 Askeröds IP A-plan
15:00 GOF IF - Lövestads IF Flyinge IP A-plan
15:00 Harlösa IF - Snogeröds IF 0 - 2 Harlösa IP A-plan
15:00 Team Sandby IF - Löberöds IF 1 - 1 Södra Sandby IP A-plan
15:00 Wollsjö AIF - Norra Rörums GIF 3 - 0 Åvallen IP, Wollsjö A-plan
Division 6 Herr Sydvästra A Skåne
14:00 AC Kvarnby - FC Möllan 5 - 2 Bäckagårds IP plan 2
15:00 Oxie SK - Malmö United KF 3 - 1 Oxievångs IP, konstgräs
Division 6 Herr Sydvästra B Skåne
12:45 Hardeberga BK - Lunds FF 3 - 1 Smörlyckans IP Plan 5
15:00 Arlövs BI - Hallands Nations FF 3 - 2 Kronetorpsvallen C-plan
15:00 FC Helsingkrona - Uppåkra IF 2 - 4 Smörlyckans IP Plan 5
15:00 Klågerups GIF - Kävlinge Harrie FF 0 - 2 Nya IP, Klågerup A-plan
Division 6 Herr Södra Skåne
15:00 Lilla Beddinge BK - Holmeja IS 1 - 3 Thurevallen A-plan
15:00 Skanör Falsterbo IF - Gylle AIF 12 - 0 Möllevallen IP, Skanör A-plan
15:00 Skivarps GoIF - Gislövs IF 6 - 4 Möllevallen, Skivarp A-plan
15:00 Västra Ingelstad IS - Skabersjö IF 4 - 2 Västra Ingelstads IP A-plan
15:00 Östra-Torp Smygehuk FF - Klagstorps IF 14 - 0 Smygehamns IP A-plan
Division 6 Herr Sydöstra Skåne
13:00 Branteviks IF - Baskemölla IF 1 - 2 Branteviks IP A-plan
15:00 Gröstorps IF - IFK Simrishamn United 1 - 6 Impevallen A-plan
15:00 Hammenhögs IF - Smedstorps IF 3 - 2 Hamondavallen A-plan
15:00 Kiviks AIF - Köpingebro IF 2 - 3 Solevi IP A-plan
15:00 Liga 06 IF - Svenstorps IF 0 - 1 Löderups IP A-plan
15:00 Lunnarps FF - Sövestads IF 0 - 2 Lunnarps IP A-Plan
Division 2 Dam Södra Götaland
13:00 Vellinge IF - Janstorps AIF 10 - 1 Vellinge IP Östranplan
16:00 Torns IF - Stehags AIF 2 - 5 Tornvallen, Stångby A-plan
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
15:00 Hallands Nations FF - Kvidinge IF 5 - 0 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
15:00 Kullabygdens DFF - Helsingborgs IF 0 - 3 Höganäs Sportcenter A-plan
15:00 Råå IF - Höganäs BK 2 - 0 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
Division 3 Dam Östra Skåne
12:00 Hanaskogs IS - Näsums IF 15 - 1 Västra Heds IP A-plan
13:00 Gärds Köpinge IF - Sibbhults IF 0 - 6 Gärds Köpinge IP A-plan
15:00 Broby IF - Wä IF 0 - 7 Broby IP A-plan
15:00 Edenryds IF - Veberöds AIF 3 - 5 Östersjöwallen A-plan
15:00 Farstorps GoIF - Spjutstorps IF 1 - 13 Farstorps IP A-plan
15:00 Önnestad BoIF - Hörby FF 1 - 4 Önnevallen IP A-plan
Division 3 Dam Sydvästra Skåne
14:00 Kvarnby IK - Åkarps IF 0 - 2 Bäckagårds IP plan 1
15:00 BK Höllviken - IF Limhamn Bunkeflo 1 - 3 Höllvikens IP A-plan
15:00 Lunds BOIS - Klågerups GIF 4 - 0 Gunnesbo Gård A-plan
Division 3 Herr B Skåne Nordöstra C höst
17:00 Nosaby IF - Sibbhults IF/Glimåkra IF WO (3 - 0) Nya Vallbjörka A-plan
Division 3 Herr B Skåne Sydvästra höst
12:00 AIF Barrikaden - Åkarps IF 0 - 4 Gullviksborgs IP A-plan
15:00 FC Möjligheten - Malmö United KF 1 - 4 Rosengårds IP konstgräs
Herrar Motion Västra
17:00 Dalby GIF/Genarps IF - Marieholms IS Ekevallen, Genarp konstgräs
17:00 IF Lödde - Lunds SK Tolvans IP B-plan
Division 1 Herr Junior höst Skåne
11:00 Kvarnby IK 1 - IF Lödde 0 - 2 Bäckagårds IP plan 2
13:30 Torns IF - FC Trelleborg röd 3 - 1 Tornvallen, Stångby konstgräs
14:00 Linero IF - Lilla Torg FF 1 6 - 0 Linero IP A-plan
16:00 IFK Malmö FK 1 - IFK Hässleholm 2 - 2 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
Division 2 Herr Junior höst Nordvästra
12:00 Råå IF - Spanska Akademin FF 1 - 6 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
16:00 Svalövs BK - Hittarps IK Svalövs IP A-plan
Division 2 Herr Junior höst Västra
14:00 Åhus Horna BK - Veberöds AIF vit 2 - 1 Furehov IP plan 1
15:00 Åkarps IF - Teckomatorps SK 4 - 3 Åkarps IP A-plan
Division 2 Herr Junior höst Sydvästra
12:00 Hyllie IK - FC Trelleborg blå 3 - 0 Hyllie IP konstgräs 1
15:00 FC Rosengård 1917 - Svedala IF Uppskj. Rosengårds IP B-plan
Division 3 Herr Junior höst Nordvästra
15:00 Ekets GoIF - Högaborgs BK 2 2 - 6 Ryavallen A-plan
Division 3 Herr Junior höst Nordöstra
16:30 IFK Knislinge - Wisseltofta IF 3 - 1 Helgevallen A-plan
Skåneligan (7m7) Damer Södra, höst
11:00 Lilla Beddinge BK - Dalby GIF 8 - 0 Thurevallen A-plan 7-manna 1
P14 Skåneserie A, höst
14:00 Veberöds AIF - Eslövs BK svart 2 - 2 Svalebo, Konstgräs
16:00 Nosaby IF - FC Rosengård 1917 2 - 1 Nya Vallbjörka C-plan 9-manna
P15 Skåneserie A, höst
14:00 BK Höllviken vit - Lunds BK 1 - 3 Höllvikens IP B-Plan
14:30 Hyllie IK - FC Bellevue 1 - 1 Hyllie IP konstgräs 1
P15 Skåneserie B, höst
14:00 IFK Hässleholm - Limhamn FC 7 - 0 Österås IP E-plan
16:30 Staffanstorp United FC - Trelleborgs FF 1 - 0 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
P15 Skåneserie C, höst
12:30 Lilla Torg FF - Husie IF 3 - 7 Limhamns IP, plan 1, konstgräs
13:00 Hittarps IK - BK Olympic 3 - 2 Laröds IP C-plan, konstgräs
15:30 Ifö Bromölla IF - Vellinge IF Uppskj. Strandängens IP A-plan
P15 Skåneserie D, höst
11:00 Eskilsminne IF 2 - Lunds BK 2 4 - 4 Västergårds IP 7, konstgräs
17:00 Bjärreds IF röd - Mjällby AIF Borgeby IP A-plan
P16 Skåneserie A, höst
16:30 Staffanstorp United FC - Lunds BK Staffansvallen Plan 3, konstgräs
P16 Skåneserie B, höst
10:00 IFK Klagshamn - Hittarps IK 1 - 3 Pilbäcks IP, konstgräs
16:00 Dösjöbro IF - BK Höllviken 0 - 3 Dösjöbro IP A-plan
P17 Skåneserie, höst
13:00 IFK Malmö FK - IF Limhamn Bunkeflo 2 11 - 0 Malmö Stadionområdet Plan 9 konstgräs
F14 Skåneserie, höst
11:00 Råå IF - Trelleborgs FF 2 - 2 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 7
15:00 Ifö Bromölla IF - Eskilsminne IF Strandängens IP B-plan 9-manna
F15 Skåneserie, höst
14:00 Åhus IF - Malmö FF 2 - 5 Åhus IP A-plan
F17 Skåneserie, höst
14:30 Malmö FF - Laholms FK 4 - 0 Malmö Stadionområdet plan 10 konstgräs
F16 Skåneserie, höst
14:00 Kristianstads DFF - Veberöds AIF 0 - 1 Kristianstads Arenaområde konstgräs 1
14:30 GIF Nike - Ängelholms FF 5 - 0 Lomma IP A-plan, konstgräs
P16 Nordvästra, höst
10:30 Brunnby FF - Ekeby GIF 26 - 0 Brunnbyvallen A-plan
12:00 Bjuvstorps FF/Billesholms GIF - Förslövs IF (9m9) Idrottsparken, Billesholm A-plan
12:00 Svalövs BK/Kågeröds BoIF - Perstorp Bälinge IK Svalövs IP A-plan
P16 Mellersta, höst
11:00 Sjöbo IF - IF Lödde 10 - 1 Sjöbo IP A-plan
17:00 Dalby GIF - Furulunds IK Dalby IP konstgräs
P16 Sydvästra, höst
13:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF - Hyllie IK 6 - 0 Granhällans IP A-Plan
P15 Norra A, höst
15:00 Kävlinge Harrie FF vit - Råå IF ljusblå 3 - 1 Högalids IP, B-plan
P15 Norra B, höst
10:30 Glumslövs FF - Ödåkra IF (9m9) WO (3 - 0) Örevångs IP A-plan
11:00 Borstahusens BK - Förslövs IF/Västra Karups FK/Grevie GIK 3 - 0 Ulkavallen IP konstgräs
11:00 Vinnö IF blå - Ekets GoIF 8 - 2 Winnö IP A-plan
P15 Nordöstra B, höst
11:00 Hörja IF/Röke IF - Vinslövs IF 6 - 1 Villevallen A-plan
14:00 Tollarps IF - IFK Osby 2 - 2 Tollarps IP A-plan
15:00 Hästveda IF - Nosaby IF 3 - 5 Björkvallen IP, Hästveda A-plan
P15 Sydvästra A, höst
11:00 FC Rosengård 1917 - FC Trelleborg grå Rosengårds IP B-plan
P15 Sydvästra B, höst
10:00 FC Trelleborg vit - Kulladals FF 3 - 2 Västervångs IP konstgräs
12:00 Torns IF orange - BK Höllviken röd 1 - 2 Tornvallen, Stångby konstgräs
P15 Sydvästra C2, höst
14:00 Blentarps BK (9m9) - Oxie SK vit 8 - 0 Nya IP, Blentarp A-plan 9-manna
P14 Nordvästra B, höst
13:30 Ramlösa Södra IF - Klippans Förenade FF 3 - 2 Ättekulla IP A-plan
P14 Nordvästra C1, höst
13:00 IK Wormo vit - Allerums GIF 5 - 2 Exercisfältet B-plan 9-manna
14:30 Skäldervikens IF - Båstads GIF svart Skäldervikens IP B-plan 9-manna
P14 Nordöstra A, höst
12:00 IFK Simrishamn/IFK Simrishamn United - Broby IF orange 4 - 0 Korsavads IC B-plan 9-manna
12:00 Mjällby AIF 2 - Hässleholms IF 2 3 - 3 Strandvallen
P14 Nordöstra B, höst
11:00 Högaborgs BK grön - Hörby FF vit 3 - 0 Västergårds IP 3, 9-manna
P14 Sydvästra B1, höst
15:45 Kulladals FF vit - Gislövs IF vit Kulladals IP konstgräs 9-manna
P14 Sydvästra B2, höst
11:00 Dalby GIF - Sjöbo IF 4 - 2 Dalby IP A-plan 9-manna
14:30 Tomelilla IF - IFK Ystad FK 6 - 2 Tomelilla IP B-plan 9-manna
P14 Sydvästra C1, höst
13:45 BK Olympic vit - IF Limhamn Bunkeflo 4 6 - 2 Lindängens IP, Malmö konstgräs 9-manna
P14 Sydvästra C2, höst
14:00 Bjärreds IF grön - Stehags AIF 5 - 7 Borgeby IP B-plan 9-manna
16:00 Höörs IS blå - Löberöds IF Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 9-manna
P14 Sydvästra C3, höst
11:00 Lunds FF vit - Åkarps IF svart 6 - 5 Smörlyckans IP Plan 3 9-manna
12:00 FC Trelleborg vit - Spjutstorps IF 4 - 1 Västervångs IP konstgräs 9-manna
P13 Nordvästra A, höst
11:30 Stattena IF blå - IK Wormo blå Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
15:30 Ramlösa Södra IF svart - Spanska Akademin FF 3 - 0 Ättekulla IP A-plan
P13 Nordvästra B1, höst
11:00 Vejby IF orange - Ängelholms FF gul 3 - 2 Vejby IP B-Plan
P13 Nordvästra B2, höst
10:00 Råå IF ljusblå - IF Lödde gul 5 - 3 Hedens IP, Helsingborg konstgräsplan 1
11:00 Eskilsminne IF gul - Kågeröds BoIF/Svalövs BK 4 - 2 Västergårds IP 13, 9-manna
P13 Nordvästra C1, höst
10:00 Grevie GIK/Förslövs IF/Västra Karups FK - Vejby IF blå 4 - 0 Bjärevallen B-plan
11:00 Ekets GoIF - Fortuna FF röd 2 - 1 Ryavallen C-plan
11:30 Jonstorps IF FK - Klippans Förenade FF 8 - 3 Kullaparken C-plan, konstgräs 9-manna
11:30 Perstorp Bälinge IK vit - Strövelstorps GoIF 3 - 3 Uggleplan, Perstorp B-plan 9-manna
P13 Nordvästra C2, höst
11:00 Asmundtorps IF - Hittarps IK vit Asmundtorps IP A-plan 9-manna
P13 Nordöstra B, höst
11:00 Ifö Bromölla IF vit - Mjällby AIF 4 - 1 Strandängens IP C-plan 9-manna
13:00 Brösarps IF/KAIF/SIF - Nosaby IF vit Utsikten B-plan 9-manna
P13 Nordöstra C1, höst
11:00 IFK Osby/Wisseltofta IF - Vittsjö GIK 1 - 4 Åvallen, Visseltofta B-plan 9-manna
12:00 IFK Hässleholm - Sibbhults IF 11 - 1 Österås IP D-plan
14:00 Hanaskogs IS - Hässleholms IF svart 4 - 3 Västra Heds IP B-plan 9-manna
17:00 Broby IF - Nosaby IF blå Broby IP B-plan 9-manna
P13 Nordöstra C2, höst
11:00 Hörby FF - Åhus Horna BK vit 5 - 6 Hörby IP B-plan 9-manna
14:30 Kristianstad FC vit - Tollarps IF 3 - 3 Kristianstads Arenaområde konstgräs 2
P13 Sydvästra A1, höst
10:00 GIF Nike grön - Staffanstorp United FC svart 0 - 2 Lomma IP A-plan, konstgräs 9-manna
P13 Sydvästra A2, höst
11:30 Anderslövs BoIK - Kulladals FF blå 5 - 1 Anderslövs IP konstgräs 9-manna
P13 Sydvästra B1, höst
11:00 Lunds BK vit - IF Limhamn Bunkeflo B3 1 - 5 Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
12:00 IK Wormo orange - Kvarnby IK röd 6 - 0 Exercisfältet C-plan 9-manna
P13 Sydvästra B2, höst
09:30 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Malmö City FC gul 2 - 2 Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
10:00 Bjärreds IF grön - Staffanstorp United FC vit 6 - 0 Borgeby IP B-plan 9-manna
13:00 Åkarps IF - Kävlinge Harrie FF blå 1 - 3 Åkarps IP B-plan 9-manna
P13 Sydvästra B3, höst
10:00 FC Trelleborg blå - Tygelsjö IK 3 - 1 Köpingeskolan 9-manna
10:00 Trelleborgs FF - Lilla Torg FF röd 8 - 2 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 9-manna
11:45 BK Olympic röd - Veberöds AIF svart Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
P13 Sydvästra B4, höst
12:00 Sjöbo IF - BK Höllviken svart 1 - 1 Sjöbo IP Gumparp D-plan stor 9-manna
14:00 FC Trelleborg röd - Skanör Falsterbo IF röd 5 - 1 Västervångs IP konstgräs 9-manna
17:30 Vellinge IF vit - Uppåkra IF svart Vellinge IP Östranplan 9-manna
18:00 Linero IF vit - Lunds BK blå Linero IP A-plan 7-manna B
P13 Sydvästra C1, höst
13:00 Kävlinge Harrie FF röd - Marieholms IS 12 - 1 Högalids IP, B-plan 9-manna
P13 Sydvästra C2, höst
11:00 Blentarps BK - IF Limhamn Bunkeflo L3 Nya IP, Blentarp A-plan 9-manna
14:00 Svedala IF vit - Kvarnby IK vit Aggarpsvallen, B-plan, konstgräs 9-manna
15:00 Lunds FF grön - GIF Nike gul 5 - 4 Smörlyckans IP Plan 2 9-manna
P13 Sydvästra C3, höst
10:15 FC Rosengård 1917 orange - IFK Klagshamn 20 - 0 Rosengårds IP konstgräs 9-manna
13:00 FC Möjligheten 1 - Heleneholms SK 5 - 6 Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
P13 Sydvästra C4, höst
10:00 Klågerups GoIF svart - Lunds FF vit 5 - 2 Nya IP, Klågerup A-plan
P13 Sydöstra, höst
10:00 Gärsnäs AIS - Beddingestrands IF 4 - 7 Gärsvalla IP B-plan 9-manna
11:00 Öja FF gul - IFK Simrishamn/IFK Simrishamn United 3 - 1 Björkvallen, Öja B-plan
17:00 Tomelilla IF - Ystads IF FF blå Tomelilla IP B-plan 9-manna
P12 Nordvästra B1, höst
09:00 Hittarps IK vit - Höganäs BK Laröds IP F-plan, 7-manna
10:00 Råå IF blåvit - Allerums GIF 1 Hedens IP plan 2 Helsingborg
11:00 Helsingborgs IF blå - Munka Ljungby IF blå Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
13:00 Hittarps IK lila - Åstorps FF blå Laröds IP E-plan, 7-manna
P12 Nordvästra B2, höst
11:00 Ramlösa Södra IF svart - Råå IF vit Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
13:00 Helsingborg City FC - Eskilsminne IF blå Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
P12 Nordvästra C1, höst
11:30 Skäldervikens IF blå - Allerums GIF 2 Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
12:00 FC Kopparmöllan - Brunnby FF vit Kopparmöllans IP A-plan 7-manna 1
12:00 Helsingborg Östra IF grön - Höganäs BK röd Bållevi A-plan 7-manna 2
P12 Nordvästra C2, höst
12:00 Stattena IF - Kullavägens BK Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
12:30 Bjuvstorps FF svart - Högaborgs BK Hedvalla, Bjuv B-plan 7-manna
14:00 Helsingborg Östra IF svart - Åstorps FF vit Bållevi A-plan 7-manna 2
P12 Nordvästra C3, höst
10:30 Fortuna FF röd - Borstahusens BK Örbyvallen B-plan 7-manna 2
10:30 Gantofta IF - Råå IF svart Stendösvallen A-plan 7-manna 1
11:00 Eskilsminne IF blå - Glumslövs FF grön Västergårds IP 2, 7-manna
P12 Nordöstra B1, höst
11:00 Degeberga GoIF 1 - Tollarps IF blå Degeberga IP A-plan
11:00 Hörby FF svart - Maglasäte IF gul Hörby IP F-plan 7-manna 2
13:00 Hässleholms IF vit - Nosaby IF gul Österås IP F-plan 7-manna 1
P12 Nordöstra B2, höst
11:30 Hässleholms IF grön - Österslövs IS Österås IP F-plan 7-manna 1
12:00 Åhus Horna BK röd - Wä IF orange Furehov IP plan 3
12:30 Degeberga GoIF 2 (P13) - Ifö Bromölla IF svart Degeberga IP A-plan
14:00 Vinslövs IF - Nosaby IF vit Sparbanksarenan A2
P12 Nordöstra C1, höst
10:00 Hässleholms IF svart - IFK Hässleholm Österås IP F-plan 7-manna 1
10:30 Hästveda IF - Maglasäte IF svart Björkvallen IP, Hästveda B-plan 7-manna 1
11:30 Finja IF - IFK Osby blå Finja IP A-plan
16:00 Bjärnums GoIF - Ifö Bromölla IF vit Sparbanksvallen, Bjärnum C-plan 7-manna 2
16:00 Treby IF - Sösdala IF Lindvallen A-plan 7-manna 1
P12 Nordöstra C2, höst
11:30 Nosaby blå - Önnestad BoIF Nya Vallbjörka D-plan 7-manna 1
12:00 Edenryds IF - Åhus Horna BK svart Östersjöwallen A-plan 7-manna
P12 Sydvästra A, höst
09:30 Malmö FF - IF Limhamn Bunkeflo L1 Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
10:00 IFK Malmö FK - Åkarps IF 2 Heleneholms IP konstgräs 7-manna 2
12:00 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Malmö FF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
12:00 Oxie SK svart - Landskrona BoIS Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
P12 Sydvästra B1, höst
13:15 Svedala IF gul - Sjöbo IF Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
15:15 Furulunds IK gul - GIF Nike blå Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
P12 Sydvästra B2, höst
10:00 Linero IF röd - Staffanstorp United FC blå Linero IP B-plan 7-manna A
10:00 Torns IF svart - GIF Nike röd Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
P12 Sydvästra B4, höst
10:00 Oxie SK vit - IF Limhamn Bunkeflo B2 Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
10:00 Åkarps IF 1 - Skanör Falsterbo IF vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
11:00 Janstorps AIF blå - Husie IF grön Kämpavallen 7-manna
P12 Sydvästra B5, höst
12:00 Vellinge IF blå - Spjutstorps IF röd Vanningens IP, Vellinge konstgräs 5-manna 2
14:00 BK Höllviken svart - Skanör Falsterbo IF röd Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
P12 Sydvästra C1, höst
10:00 Dösjöbro IF svart - Lunds BK vit Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
15:00 FC Bellevue svart - Staffanstorp United FC vit Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
P12 Sydvästra C2, höst
10:00 Bjärreds IF gul - Staffanstorp United FC lila Borgeby IP F-plan 7-manna 2
13:30 Eslövs BK randig - Uppåkra IF svart Husarängens IP plan 2 7-manna 1
14:00 Dalby GIF vit - Löberöds IF Dalby IP 7-manna öst
P12 Sydvästra C3, höst
10:00 Arlövs BI - Trelleborgs FF gul Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
10:00 BK Olympic vit - Husie IF vit Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 1
11:00 Kulladals FF grön - Ariana FC Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
12:00 Hyllie IK grön - FC Rosengård 1917 röd Hyllie IP konstgräs 2 7-manna 1
P12 Sydvästra C4, höst
11:30 Svedala IF svart - Klågerups GoIF Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
P12 Sydöstra B, höst
14:00 IFK Ystad FK - Brösarps IF Sandskogens IP D-plan 7-manna 2
P12 Sydöstra C, höst
13:00 SoGK Charlo röd - LEV 06 Charlottenlunds IP B-plan 7-manna 1
P11 Nordvästra B1, höst
11:00 Helsingborgs IF blå - Hittarps IK röd Olympiafältet Plan 10 konstgräs 7-manna
12:00 Båstads GIF - Landskrona BoIS röd Örebäcksstadion 7-manna 2
P11 Nordvästra B2, höst
09:00 Höganäs BK blå - Helsingborgs IF röd Höganäs Sportcenter Plan Mitt 7-manna
09:45 BK Landora - Landskrona BoIS svart Landskrona IP D-plan 7-manna
11:45 Råå IF blåvit - Helsingborg City FC Hedens IP plan 2 Helsingborg
P11 Nordvästra C1, höst
14:00 IK Wormo blåvit - Skånes Fagerhults IF
P11 Nordvästra C2, höst
10:00 Hyllinge GIF röd - Hittarps IK blå Hyllinge IP A-plan
10:00 Vikens IK svart - Bjuvstorps FF Vikvalla B-plan 7-manna 1
P11 Nordvästra C3, höst
09:30 Brunnby FF - Åstorps FF blå Brunnbyvallen B-plan 7-manna 2 (liten)
10:00 BK Fram vinröd - Fortuna FF svart Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
P11 Nordvästra C4, höst
11:30 Asmundtorps IF svart - Glumslövs FF Asmundtorps IP B-plan 7-manna
13:00 Fortuna FF vit - Råå IF ljusblå Örbyvallen B-plan 7-manna 1
13:00 IK Wormo vit - BK Fram vit Exercisfältet D-plan
P11 Nordöstra B1, höst
13:00 Älmhults IF - Kristianstad FC svart Älmekulla, Älmhult
P11 Nordöstra B2, höst
10:00 Nosaby IF svart - Vinnö IF (P12) Nya Vallbjörka B-plan
10:00 Åsums BK röd - Vanneberga IF
P11 Nordöstra C1, höst
15:00 Bjärnums GoIF - Lönsboda GoIF Sparbanksvallen, Bjärnum C-plan 7-manna 1
17:00 Glimåkra IF - Broby IF Trollavallen A-plan 7-manna 1
P11 Nordöstra C2, höst
10:00 Wä IF orange - Nosaby IF blå Wä IP B-plan 7-manna 1
11:00 Broby IF blå - Ifö Bromölla IF vit Broby IP C-plan 2 (7 mot 7)
11:00 IFK Knislinge - Vinslövs IF Helgevallen B-plan 7-manna 1
P11 Sydvästra B1, höst
13:00 Bjärreds IF blå - Linero IF vit Borgeby IP F-plan 7-manna 1
P11 Sydvästra B2, höst
10:00 Furulunds IK svart - Höörs IS blå Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
10:00 Lunds FF vit - GIF Nike vit Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
11:30 Dösjöbro IF vit - Linero IF röd Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
12:00 IF Lödde svart - Torns IF grön Tolvans IP konstgräs
P11 Sydvästra B3, höst
10:00 BK Olympic röd - Kulladals FF orange Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
17:30 FC Trelleborg gul - FC Rosengård 1917 blå Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
P11 Sydvästra B4, höst
09:30 Malmö FF vit - Limhamns FF grön Malmö Stadionområdet Plan 10 konstgräs 7-manna 1
11:00 Sjöbo IF blå - Heleneholms SK Sjöbo IP Gumparp C-plan liten 7-manna 1
P11 Sydvästra B5, höst
10:00 FC Bellevue 1 - Malmö City FC gul Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
11:45 FC Rosengård 1917 vit - IF Limhamn Bunkeflo L1 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
P11 Sydvästra C1, höst
10:00 Trollenäs IF vit - Veberöds AIF svart Trollevallen 7-manna 1
11:30 Askeröds IF - Trollenäs IF röd Askeröds IP konstgräs 7-manna 1
11:45 Eslövs BK svart - Uppåkra IF grön Husarängens IP plan 2 7-manna 1
12:00 Hörby FF - Staffanstorp United FC blå Hörby IP E-plan 7-manna 1
P11 Sydvästra C2, höst
10:00 Kävlinge Harrie FF röd - Genarps IF vit Högalids IP C-plan 7-manna 1
10:00 Veberöds AIF vit - Bjärreds IF vit Svalebo, konstgräs 7-manna 1
10:30 GIF Nike svart - Uppåkra IF svart Pilängsplanen 7-manna 2
11:00 Lunds BOIS - Staffanstorp United FC vit Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
11:30 Åkarps IF 2 - Torns IF svart Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
P11 Sydvästra C3, höst
10:00 Husie IF vit - Limhamns FF röd Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
10:00 Svedala IF vit - Skurups AIF gul Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
11:00 BK Höllviken röd - Oxie SK svart Höllvikens IP K2 konstgräs 7-manna 1
12:00 Vellinge IF röd - Lilla Torg FF blå Vellinge IP Östranplan 7-manna 4
16:00 FC Trelleborg vit - Klågerups GoIF Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
P11 Sydvästra C4, höst
10:00 Ariana FC - Lilla Torg FF svart Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
10:00 Hyllie IK svart - FF Atletiko Malmö gul Hyllie IP konstgräs 1 7-manna 1
P11 Sydvästra C5, höst
10:00 IF Limhamn Bunkeflo B3 blå - Kulladals FF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
10:30 Lindeborgs FF 1948 - Limhamns FF blå Lindeborgs IP konstgräs 7-manna 1
13:30 Malmö City FC gulblå - Oxie SK grå Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
P11 Sydöstra B, höst
10:30 IFK Simrishamn vit - Ystads IF FF blå Korsavads IC C-plan 7-manna
14:00 IFK Ystad FK blå - Sjöbo IF vit Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
P11 Sydöstra C, höst
11:00 IFK Simrishamn svart - Wollsjö AIF Korsavads IC C-plan 7-manna
P10 Nordvästra B1, höst
09:30 Helsingborgs IF blå - Helsingborg City FC röd Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
10:00 Åstorps FF blå - Eskilsminne IF gul Bjärshögs IP Plan 2 7-manna 2
11:30 Vedby/Rönne IF - Ramlösa Södra IF blå Vedby IP, 7-mannaplan
P10 Nordvästra B2, höst
10:00 BK Fram vit - Hittarps IK röd Exercisfältet E-fältet 7-manna 2
10:30 Fortuna FF röd - Landskrona BoIS svart Örbyvallen B-plan 7-manna 2
11:00 Eskilsminne IF blå - Vikens IK vit Västergårds IP 6, 7-manna
11:00 Helsingborgs IF röd - Ängelholms FF vit Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
11:30 Helsingborg City FC svart - Höganäs BK vit Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs
P10 Nordvästra B3, höst
11:00 Ängelholms FF gul - BK Fram vinröd Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
13:00 Eskilsminne IF vit - Fortuna FF svart Västergårds IP 6, 7-manna
P10 Nordvästra C1, höst
09:00 Hittarps IK grön - Össjö IS Laröds IP E-plan, 7-manna
10:00 Förslövs IF - Billesholms GIF Bjärevallen 7-manna
11:00 Västra Karups IF - Båstads GIF blå Västra Karups IP C-plan 7-manna
P10 Nordvästra C2, höst
10:00 Röstånga IS - Båstads GIF svart Odenvallen A-plan 7-manna 1
11:30 Ödåkra IF röd - Borstahusens BK blå Toftavallen B-plan 7-manna 2
P10 Nordvästra C3, höst
10:00 Asmundtorps IF - IK Wormo vit Asmundtorps IP B-plan 7-manna
10:00 Billeberga GIF - Svalövs BK Norrvidingevallen A-plan 7-manna 2
10:00 Båstads GIF vit - Borstahusens BK röd Örebäcksstadion 7-manna 1
P10 Nordöstra B1, höst
10:00 IFK Hässleholm svart - Åhus Horna BK röd Österås IP F-plan 7-manna 2
11:30 Hässleholms IF grön - Wä IF grön Österås IP F-plan 7-manna 2
P10 Nordöstra B2, höst
10:00 Viby IF vit - Hörby FF svart Grönängen C-plan 7-manna
11:30 Gärds Köpinge IF - IFK Knislinge vit Gärds Köpinge IP 7-manna
12:00 Viby IF vit - Ifö Bromölla IF svart Grönängen C-plan 7-manna
13:30 Kristianstad FC svart - Nosaby IF randig Kristianstads Arenaområde konstgräs 2
P10 Nordöstra C1, höst
09:30 Bjärnums GoIF - Åsums BK vit Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 7-manna 1
15:00 Finja IF - Lönsboda GoIF Finja IP A-plan
P10 Sydvästra B1, höst
10:00 Höörs IS vit - Värpinge IF vit Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
10:00 Kävlinge Harrie FF blå - Lunds FF grön Högalids IP C-plan 7-manna 1
P10 Sydvästra B2, höst
10:00 Bjärreds IF röd - Åkarps IF 2 Borgeby IP F-plan 7-manna 1
10:00 Dösjöbro IF svart - Staffanstorp United FC svart Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
11:30 Kävlinge Harrie FF röd - Torns IF Högalids IP C-plan 7-manna 1
12:00 Höörs IS blå - Linero IF röd Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 5-manna
P10 Sydvästra B3, höst
09:00 GIF Nike röd - Linero IF vit Pilängsplanen 7-manna 1
11:15 Bjärreds IF svart - Staffanstorp United FC blå Borgeby IP F-plan 7-manna 1
11:45 Eslövs BK svart - Lunds FF vit Husarängens IP plan 2 7-manna 1
P10 Sydvästra B4, höst
10:00 FC Möjligheten - IFK Malmö FK Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
11:00 Sjöbo IF vit - FF Atletiko Malmö gul Sjöbo IP Gumparp C-plan liten 7-manna 2
13:45 BK Flagg röd - Kvarnby IK vit Sorgenfri IP, konstgräs
P10 Sydvästra B5, höst
10:00 Svedala IF blå - Malmö IKF Aggarpsvallen, A-plan, konstgräs 7-manna 1
10:15 FC Rosengård 1917 vit - Hyllie IK svart Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
10:30 FC Bellevue 1 - Lilla Torg FF blå Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
P10 Sydvästra B6, höst
13:30 FF Atletiko Malmö svart - Kulladals FF blå Hyllie IP konstgräs 2 7-manna 2
P10 Sydvästra B7, höst
13:00 IF Limhamn Bunkeflo L3 - Svedala IF vit Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
16:00 FC Trelleborg blå - Skanör Falsterbo IF vit Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
P10 Sydvästra C2, höst
10:00 Furulunds IK gul - Lunds BK vit Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
10:30 Maglasäte IF - GIF Nike svart Svanvallen IP A-plan 7-manna 1
11:30 Arlövs BI blå - Lunds FF röd Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
12:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 - Linero IF rödvit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
P10 Sydvästra C3, höst
09:00 FC Bellevue 3 - Klågerups GoIF röd Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
P10 Sydvästra C4, höst
11:45 BK Olympic vit - Liria IF Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
15:30 BK Flagg blå - Kulladals FF orange Sorgenfri IP, konstgräs
P10 Sydvästra C5, höst
10:00 Ariana FC - Malmö City FC svartvit Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 1
11:30 Uppåkra IF svart - Tygelsjö IK 2 Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
P10 Sydvästra C6, höst
10:00 Trelleborgs FF röd - FC Trelleborg röd Söderslättshallens IP plan 1
13:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Malmö City FC svartgul Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 1
14:00 BK Höllviken svart - Oxie SK svart Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 2
P10 Sydvästra C7, höst
09:30 IFK Klagshamn gul - Västra Ingelstad IS svart Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
11:00 Gislövs IF 1 - Skegrie BK Gislövs IP B-plan 7-manna 1
P10 Sydöstra, höst
10:30 LEV 06 - Tomelilla IF vit Lövängen A-plan 7-manna 1
11:00 Kiviks AIF/Brösarps IF/Sankt Olofs IF - Ystads IF FF vit Solevi IP plan 2, 7-manna
11:00 Skurups AIF grön - Blentarps BK Skurups IP B-plan 7-manna
15:00 IFK Ystad FK blå - Öja FF Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
P9 Nordvästra Blå, höst
10:00 Vedby/Rönne IF blå - Skäldervikens IF Vedby IP, 5-mannaplan
11:00 Ängelholms FF blå - Brunnby FF blå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
12:30 Vejby IF blå - Råå IF vitblå Vejby IP B-Plan
13:00 Munka Ljungby IF - Västra Karups IF Munka IP C-plan 5-manna 1
P9 Nordvästra Grön, höst
10:00 Allerums GIF - Ängelholms FF vit Ryvallen A-plan 5-manna 1
11:00 Hittarps IK svart - Råå IF svartvit Laröds IP F-plan, 5-manna
11:00 Mörarps IF - Jonstorps IF FK blå Vidablick IP konstgräs 5-manna
P9 Nordvästra Gul, höst
09:00 Höganäs BK röd - Råå IF svart Höganäs Sportcenter C-5
10:00 Jonstorps IF FK vit - Fortuna FF röd Kullaparken B-plan 5-manna
10:00 Ödåkra IF - Vikens IK Toftavallen B-plan 5-manna
12:30 Helsingborgs IF blå - Hittarps IK vit Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P9 Nordvästra Svart, höst
09:00 Höganäs BK vit - Gantofta IF Höganäs Sportcenter B-5
10:30 Eskilsminne IF vit - Fortuna FF svart Västergårds IP 3, 9-manna
11:00 Ramlösa Södra IF röd - Helsingborgs AIS Ättekulla IP A-plan 7-manna 2
11:30 Högaborgs BK - Ljungbyheds IF Västergårds IP 12, 5-manna
P9 Nordvästra Vit, höst
11:30 Häljarps IF röd - IK Wormo vit Häljarps IP C-plan 5-manna
P9 Nordvästra Orange, höst
10:00 Billeberga GIF - Svalövs BK Norrvidingevallen 5-manna
10:00 Häljarps IF vit - Teckomatorps SK Häljarps IP C-plan 5-manna
P9 Nordöstra Blå, höst
10:00 Bjärnums GoIF - Röke IF/Hörja IF Sparbanksvallen, Bjärnum B-plan 5-manna 1
10:00 Vinslövs IF grön - IFK Hässleholm gul Sparbanksarenan A2
16:00 Farstorps GoIF - Lönsboda GoIF Farstorps IP A-plan 5-manna
P9 Nordöstra Röd, höst
10:00 Åhus Horna BK röd - Sösdala IF Furehov IP plan 3 5-manna 2
15:00 Höörs IS vit - IFK Knislinge vit Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
P9 Nordöstra Grön, höst
10:30 Kristianstad FC randigt - Nosaby IF blå Kristianstads Arenaområde konstgräs 2
11:00 Ifö Bromölla IF svart/vit - VMA IK vit Ivöstrand idrottsområde, Bromölla Sparbankshallen 5-manna
P9 Nordöstra Gul, höst
12:00 Kristianstad FC orange - Ifö Bromölla IF randig Kristianstads Arenaområde konstgräs 2
P9 Sydvästra Blå, höst
09:00 Bara GoIF röd - Malmö FF blå Bara IP A-plan
10:00 Ariana FC - FC Möjligheten 2 Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
11:30 Bjärreds IF grön - BK Höllviken vit Borgeby IP D-plan 5-manna 1
P9 Sydvästra Röd, höst
10:00 Vellinge IF vit - Malmö FF vit Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
11:00 Hörby FF Grön - Kvarnby IK blå Hörby IP C-plan 5-manna
13:00 IF Limhamn Bunkeflo B2 svart - Gislövs IF Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
P9 Sydvästra Grön, höst
09:30 Anderslövs BoIK - Skanör Falsterbo IF blå Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
10:00 Bjärreds IF gul - IF Limhamn Bunkeflo L1 svart Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
10:00 BK Höllviken blå - Gislövs IF Höllvikens IP K2 konstgräs 5-manna 1
10:00 Trelleborgs FF röd - Svedala IF blå Söderslättshallens IP plan 3
P9 Sydvästra Gul, höst
11:30 Trelleborgs FF vit - Svedala IF vit Söderslättshallens IP plan 3
14:00 Vellinge IF röd - FC Trelleborg vit Vanningens IP, Vellinge konstgräs 5-manna 2
P9 Sydvästra Svart, höst
10:00 Klågerups GoIF - Tygelsjö IK grön Gamla IP, Klågerup konstgräs 5-manna 2
11:30 BK Flagg blå - IFK Klagshamn blå Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
P9 Sydvästra Vit, höst
09:00 FC Bellevue 2 - IFK Klagshamn gul Mellanhedens IP A-plan 5-manna 1
10:00 BK Höllviken röd - Vellinge IF blå Höllvikens IP K2 konstgräs 5-manna 1
10:00 Skanör Falsterbo IF röd - Limhamn FC Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
11:00 FF Atletiko Malmö gul - IF Limhamn Bunkeflo B1 svart Hyllie IP konstgräs 2 7-manna 1
P9 Sydvästra Orange, höst
10:00 Bara GoIF svart - Hyllie IK grön Bara IP A-plan
11:00 BK Höllviken svart - FC Rosengård 1917 blå Höllvikens IP K2 konstgräs 5-manna 1
11:30 Malmö City FC svart - IF Limhamn Bunkeflo B2 röd Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 2
P9 Sydvästra Lila, höst
09:00 GIF Nike vit - Linero IF röd Lomma IP Knatteplan 1
11:00 Veberöds AIF svart - Södra Sandby IF Romelevallen konstgräsplan 5-manna
11:15 Åkarps IF 2 - IF Lödde gul Åkarps IP B-plan 5-manna 1
11:30 Dösjöbro IF svart - Lunds FF vit Dösjöbro IP C-plan 5-manna
P9 Sydvästra Rosa, höst
10:00 Furulunds IK gul - Lunds BK gul Ljungvalla IP B-plan 5-manna 2
12:30 Veberöds AIF grön - Uppåkra IF vit Romelevallen konstgräsplan 5-manna
P9 Sydvästra Brun, höst
10:00 Eslövs BK röd - Kävlinge Harrie FF röd Husarängens IP A-plan 5-manna 1
11:00 Dalby GIF vit - Linero IF grön Dalby IP 7-manna, öst 5-manna 1 (Ej bokningsbar just nu)
P9 Sydvästra Grå, höst
09:30 Stehags AIF - Hörby FF grå Gyavallen, Stehag C-plan 5-manna
09:30 Veberöds AIF vit - Eslövs BK svart Romelevallen konstgräsplan 5-manna
10:00 Askeröds IF - Harlösa IF Askeröds IP konstgräs 5-manna 2
10:00 Bjärreds IF lila - GOF IF Borgeby IP D-plan 5-manna 3
10:30 Maglasäte IF gul - Kävlinge Harrie FF blå Svanvallen IP A-plan 5-manna 2
14:00 Dalby GIF blå - GIF Nike blå Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
P9 Sydvästra Ljusblå, höst
10:00 Staffanstorp United FC blå - Löberöds IF Staffansvallen plan 3, 5-manna 2
10:30 GIF Nike gul - Lunds BOIS vit Lomma IP Knatteplan 1
P9 Sydöstra Blå, höst
10:00 IFK Simrishamn - Tomelilla IF blå Korsavads IC E-plan 5-manna
10:00 Sjöbo IF blå - SoGK Charlo röd Sjöbo IP konstgräs 1 5-manna
P8 Nordvästra Blå, höst
09:30 Vejby IF orange - Västra Karups IF Vejby IP B-Plan
P8 Nordvästra Röd, höst
10:30 Eskilsminne IF blå - Bjuvstorps FF svart Västergårds IP 10, 7-manna
14:00 Ängelholms FF gul - Vejby IF blå Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 2
P8 Nordvästra Grön, höst
09:00 Hittarps IK röd - Ängelholms FF röd Laröds IP E-plan, 5-manna
10:00 Jonstorps IF FK - Höganäs BK blå Kullaparken B-plan 5-manna
10:30 Eskilsminne IF gul - Vikens IK blå Västergårds IP 8, 7-manna
P8 Nordvästra Gul, höst
11:30 Eskilsminne IF randigt - Allerums GIF Västergårds IP 10, 7-manna
P8 Nordvästra Svart, höst
10:30 Högaborgs BK - Råå IF vit Västergårds IP 12, 5-manna
11:30 Eskilsminne IF vit - Skäldervikens IF blå Västergårds IP 8, 7-manna
P8 Nordvästra Vit, höst
10:00 Helsingborg Östra IF - Fortuna FF röd Bållevi A-plan 5-manna
11:00 Helsingborgs IF vit - Hittarps IK blå Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
P8 Nordvästra Orange, höst
09:30 Fortuna FF svart - Häljarps IF röd Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 1
11:30 Råå IF blåvit - BK Fram vinröd Råå IP C-plan 5-manna
P8 Nordvästra Lila, höst
10:00 Råå IF ljusblå - Borstahusens BK vit Råå IP C-plan 5-manna
10:30 Fortuna FF vit - BK Fram svart Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 1
P8 Nordvästra Rosa, höst
10:00 Dösjöbro IF vit - Kävlinge Harrie FF röd Dösjöbro IP C-plan 5-manna
11:00 Asmundtorps IF - Vallåkra IF Asmundtorps IP B-plan 5-manna 1
14:00 Teckomatorps SK - Häljarps IF vit Teckomatorps IP, konstgräs 5-manna
P8 Nordöstra Blå, höst
11:30 Finja IF blå - IFK Hässleholm gul Finja IP A-plan
12:00 Broby IF blå - IFK Osby blå Broby IP C-plan (5 mot 5) 1
P8 Nordöstra Röd, höst
10:00 Broby IF orange - IFK Osby svart Broby IP C-plan (5 mot 5) 1
10:00 Finja IF vit - Sösdala IF Finja IP A-plan
P8 Nordöstra Grön, höst
10:00 Wä IF vit - Åhus Horna BK vit Wä IP plan 3 5-manna
P8 Nordöstra Gul, höst
10:00 Gärds Köpinge IF - Wä IF grön Gärds Köpinge IP 5-manna
P8 Nordöstra Svart, höst
10:00 Kiaby IF - Viby IF
11:00 Ifö Bromölla IF svart - Wä IF orange Ivöstrand idrottsområde, Bromölla Sparbankshallen 5-manna
12:00 Åhus Horna BK röd - Nosaby IF vit Furehov IP plan 3 5-manna 1
P8 Nordöstra Vit, höst
10:00 Åhus Horna BK svart - Österslövs IS Furehov IP plan 3 5-manna 1
11:00 Ifö Bromölla IF vit - Wä IF svart Ivöstrand idrottsområde, Bromölla Sparbankshallen 5-manna
P8 Sydvästra Blå, höst
10:00 Furulunds IK - Linero IF röd Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
14:00 Dalby GIF - GIF Nike blå Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 2
P8 Sydvästra Grön, höst
10:00 Staffanstorp United FC blå - Höörs IS vit Staffansvallen plan 3, 5-manna 2
P8 Sydvästra Gul, höst
10:00 Bjärreds IF gul - Maglasäte IF Borgeby IP D-plan 5-manna 1
10:00 Trollenäs IF - Höörs IS svart Trollevallen 5-manna
P8 Sydvästra Svart, höst
09:00 Bara GoIF - BK Olympic grön Bara IP A-plan
09:30 Kulladals FF blå - IF Limhamn Bunkeflo B2 svart Kulladals IP, konstgräs 5-manna 2
15:00 BK Flagg blå - FC Möjligheten 2 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
P8 Sydvästra Vit, höst
09:15 FC Rosengård 1917 blå - Lindeborgs FF 1948 vit Rosengårds IP konstgräs 5-manna
09:30 Kulladals FF lila - Åkarps IF 2 Kulladals IP, konstgräs 5-manna 2
12:00 Ariana FC - IF Limhamn Bunkeflo L1 Kroksbäck IP konstgräs 7-manna 2
12:00 FC Möjligheten 1 - Liria IF Rosengård Norra IP 5-manna 2
P8 Sydvästra Orange, höst
10:00 BK Höllviken gul - Kulladals FF vit Höllvikens IP K2 konstgräs 5-manna 2
16:00 BK Flagg röd - Husie IF grön Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
P8 Sydvästra Lila, höst
15:00 FC Bellevue 3 - Kvarnby IK blå Mellanhedens IP A-plan 5-manna 1
P8 Sydvästra Rosa, höst
09:30 IFK Klagshamn blå - IF Limhamn Bunkeflo L3 Klagshamns IP Plan 5 7-manna
12:30 FC Möjligheten 3 - Heleneholms SK 1 Rosengård Norra IP 5-manna 1
P8 Sydvästra Brun, höst
10:00 Bjärreds IF vit - Kvarnby IK lila Borgeby IP D-plan 5-manna 2
11:15 Åkarps IF 1 - IF Limhamn Bunkeflo B2 grön Åkarps IP B-plan 5-manna 1
P8 Sydvästra Grå, höst
09:00 Limhamns FF grön - Limhamn FC svart Limhamns IP 2 Konstgräs 7-manna 2
10:00 Hyllie IK grön - Kulladals FF orange Hyllie IP konstgräs 2 7-manna 2
P8 Sydvästra Ljusröd, höst
09:00 Vellinge IF blå - Trelleborgs FF vit Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
09:30 Anderslövs BoIK - Svedala IF blå Anderslövs IP konstgräs 5-manna 1
P8 Sydvästra Ljusgrön, höst
11:00 BK Höllviken röd - Vellinge IF röd Höllvikens IP K2 konstgräs 5-manna 1
11:00 Skurups AIF svart - Västra Ingelstad IS Skurups IP B-plan 5-manna
17:30 FC Trelleborg svart - Skanör Falsterbo IF röd Västervångs IP konstgräs 5-manna 1
P8 Sydvästra Ljusgul, höst
09:00 Vellinge IF vit - Trelleborgs FF blå Vellinge IP Östranplan 5-manna 2
10:00 BK Höllviken vit - Skegrie BK svart Höllvikens IP K2 konstgräs 5-manna 1
P8 Sydöstra Blå, höst
10:00 IFK Simrishamn - SoGK Charlo blå Korsavads IC E-plan 5-manna
11:30 Ystads IF FF gul - Ystads IF FF vit Sandskogens IP A-plan
P9 Sydöstra Röd, höst
10:00 Wollsjö AIF - Sjöbo IF vit Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
10:30 Gärsnäs AIS - Blentarps BK Gärsvalla IP B-plan 5-manna 1
P9 Sydöstra Grön, höst
10:00 Skurups AIF vit - Spjutstorps IF Skurups IP B-plan 5-manna
10:00 Tomelilla IF röd - Österlen FF Tomelilla IP B-plan 5-manna 1
F16 Mellersta, höst
13:00 Lunds FF - Lunds BK 3 - 0 Smörlyckans IP, plan 1
F16 Södra, höst
13:00 Trelleborgs FF Academy - Gärsnäs AIS/Hammenhögs IF/ Liga 06 IF 3 - 2 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs
14:00 Ystads IF FF - Blentarps BK Sandskogens IP F-plan
F15 Nordvästra, höst
16:00 Västra Karups FK/Västra Karups IF - Stattena IF (9m9) Glimminge Planterings Idrottsplats, A-plan
F15 Nordöstra, höst
17:00 Lönsboda GoIF - Tjörnarps BoIF (9m9) (F16) Snapphanevallen B-plan 9-manna
F15 Sydvästra A, höst
11:30 Kvarnby IK (9m9) - Vellinge IF Bäckagårds IP plan 1
15:00 IF Limhamn Bunkeflo 1 - Askeröds IF 3 - 0 Limhamns IP, plan 1, konstgräs
F14 Nordvästra, höst
11:00 Vikens IK - Allerums GIF 1 - 3 Vikvalla C-plan
13:00 Fortuna FF - Ekets GoIF WO (3 - 0) Örbyvallen A-plan 9-manna
F14 Sydvästra A, höst
15:00 BK Höllviken blå - Kulladals FF blå 5 - 0 Höllvikens IP K2 konstgräs 9-manna
F14 Sydvästra B1, höst
17:00 Borgeby FK - Svedala IF Borgeby IP B-plan
17:00 Sjöbo IF - FC Rosengård Sjöbo IP konstgräs 9-manna
F13 Nordvästra A, höst
12:30 Helsingborgs IF - Ängelholms FF 3 - 2 Olympiafältet Plan 10 konstgräs 9-manna
F13 Nordvästra B, höst
14:30 IK Wormo - Hjärnarps GIF (7m7) 5 - 3 Exercisfältet E-fältet 7-manna 1
17:30 Glumslövs FF - Strövelstorps GoIF (7m7) Örevångs IP B-plan 9-manna
F13 Nordöstra, höst
10:00 FC Hessleholm gul - Vinslövs IF Österås IP D-plan
F13 Sydvästra B, höst
09:30 Lunds BOIS - Tomelilla IF 1 - 1 Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
14:00 Borgeby FK röd - Veberöds AIF vit 1 - 2 Borgeby IP E-plan konstgräs
F13 Sydvästra C1, höst
10:00 Arlövs BI - Kävlinge Harrie FF 0 - 2 Kronetorpsvallen C-plan 9-manna
10:00 Dösjöbro IF - GIF Nike gul 0 - 0 Dösjöbro IP konstgräs 9-manna
F13 Sydvästra C2, höst
10:00 Husie IF grön - BK Olympic 2 - 0 Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
11:30 Bara GoIF - IFK Klagshamn blå 7 - 4 Bara IP A-plan
15:00 FC Möjligheten - Hyllie IK 2 - 0 Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
F13 Sydvästra C3, höst
10:00 Ystads IF FF blå - Spjutstorps IF 0 - 4 Sandskogens IP F-plan 7-manna 1
12:00 BK Höllviken röd - Skurups AIF 0 - 3 Höllvikens IP K1 konstgräs 9-manna
13:00 Anderslövs BoIK - IFK Ystad FK/SoGK Charlo 5 - 1 Anderslövs IP konstgräs 9-manna
13:00 Wollsjö AIF/VIF/LIF/ESK - IF Limhamn Bunkeflo 2 6 - 0 Vanstad Arena A-plan
15:00 Gislövs IF - Maglasäte IF 7 - 0 Gislövs IP B-plan 9-manna
F12 Nordvästra B1, höst
10:00 Vejby IF - Hittarps IK röd Vejby IP 7-manna
13:00 Skäldervikens IF röd - Båstads GIF Skäldervikens IP B-plan 7-manna 1
F12 Nordvästra B2, höst
12:00 Stattena IF - Jonstorps IF FK Olympiafältet Plan 7 konstgräs 7-manna 1
15:00 Hittarps IK vit - Helsingborgs IF Laröds IP E-plan, 7-manna
F12 Nordvästra C, höst
10:00 Råå IF ljusblå - Hyllinge GIF Hedens IP plan 2 Helsingborg
11:00 Landskrona BoIS - Röstånga IS Landskrona IP D-plan 7-manna
11:00 Ängelholms FF gul - Billesholms IK Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 3
11:30 Fortuna FF - Höganäs BK Örbyvallen B-plan 7-manna 1
F12 Nordöstra, höst
11:00 Sibbhults IF - Åhus IF Färevallen Konstgräs 7-manna 1
12:30 Kristianstads DFF - Lönsboda GoIF Vilans IP B-plan 7-manna 1
13:00 Ifö Bromölla IF svart - Vinslövs IF Ivöstrand idrottsområde, Bromölla D-plan 7-manna
F12 Sydvästra B1, höst
13:00 Eskilsminne IF gul - Oxie SK vit Västergårds IP 2, 7-manna
13:00 FC Rosengård - Öresunds FF blå Malmö IP 7-manna 1
F12 Sydvästra B2, höst
10:00 Lunds FF - Åkarps IF Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
10:30 GIF Nike röd - Torns IF Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
11:30 Genarps IF - Trelleborgs FF blå Ekevallen, Genarp B-plan 7-manna
F12 Sydvästra C1, höst
10:00 BK Höllviken vit - Lilla Torg FF Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
12:30 Backarnas FF - Limhamns FF vit Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
F12 Sydvästra C3, höst
12:00 Vellinge IF - Janstorps AIF Vanningens IP Vellinge, konstgräs
F11 Nordvästra B1, höst
10:00 Ekets GoIF - Båstads GIF Ryavallen C-plan 7-manna 2
F11 Nordvästra B2, höst
10:00 Fortuna FF - Vikens IK blå Örbyvallen B-plan 7-manna 1
10:00 Ödåkra IF grön - Hittarps IK vit Toftavallen B-plan 7-manna 2
11:00 Eskilsminne IF gul - Ljungbyheds IF Västergårds IP 4, 7-manna
12:30 Helsingborgs IF - Svalövs BK Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 7-manna 1
F11 Nordvästra C, höst
10:00 Borstahusens BK - Jonstorps IF FK Ulkavallen IP B-plan 7-manna
F11 Nordöstra B, höst
12:30 Åhus IF grön - Vanneberga IF Åhus IP B2 7-manna
17:00 Wä IF orange - Finja IF Wä IP B-plan 7-manna 1
F11 Sydvästra B1, höst
10:00 Borgeby FK röd - Svedala IF vit Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 3
12:00 FC Staffanstorp blå - IF Limhamn Bunkeflo 2 svart Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
12:00 GIF Nike orange - Skanör Falsterbo IF Pilängsplanen 7-manna 1
F11 Sydvästra B2, höst
10:00 Furulunds IK gul - Uppåkra IF Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
10:30 GIF Nike vit - IF Lödde Pilängsplanen 7-manna 1
11:00 FC Rosengård blå - IFK Klagshamn blå Malmö IP 7-manna 2
14:00 BK Höllviken vit - Svedala IF svart Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
F11 Sydvästra C1, höst
11:00 Kulladals FF - Skegrie BK svart Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
11:30 Backarnas FF - Lilla Torg FF Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
12:30 TFK Nova Eslöv - Heleneholms SK (F12) Berga IP, naturgräs
F11 Sydvästra C2, höst
10:00 Bara GoIF - Spjutstorps IF Bara IP A-plan
F10 Nordvästra B, höst
09:30 Fortuna FF röd - Hittarps IK svart Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
11:00 Fortuna FF svart - Landskrona BoIS Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 2
13:00 Västra Karups IF - Hittarps IK vit Västra Karups IP C-plan 7-manna
F10 Nordvästra C, höst
10:00 Glumslövs FF - Förslövs IF Örevångs IP B-plan 7-manna 1
11:30 Borstahusens BK - Båstads GIF Ulkavallen IP B-plan 7-manna
F10 Nordöstra B, höst
11:00 Ifö Bromölla IF - Tjörnarps BoIF Strandängens IP C-plan 7-manna 1
11:00 Kristianstads DFF grön - Kristianstads DFF orange Vilans IP C-plan 9 mot 9 liten
15:30 Wä IF - Nosaby IF blå Wä IP B-plan 7-manna 2
F10 Nordöstra C, höst
16:30 Finja IF - Farstorps GoIF Finja IP A-plan
16:30 Tyringe IF - Önnestad BoIF Tyrs Hage IP B-plan 7-manna
F10 Sydvästra B1, höst
10:00 BK Höllviken röd - Södra Sandby IF Höllvikens IP K1 konstgräs 7-manna 1
10:00 FC Staffanstorp blå - IF Limhamn Bunkeflo 1 Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
F10 Sydvästra B2, höst
09:30 Kulladals FF blå - GIF Nike gul Kulladals IP, konstgräs 7-manna 2
11:00 FC Rosengård vit - Linero IF vit Malmö IP 7-manna 1
F10 Sydvästra C1, höst
09:30 Anderslövs BoIK - Malmö IKF
09:30 Skurups AIF - Skanör Falsterbo IF Skurups IP B-plan 7-manna
10:00 Trelleborgs FF röd - Oxie SK vit Söderslättshallens IP plan 2
F10 Sydvästra C2, höst
09:00 FC Bellevue - IFK Klagshamn blå Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
10:00 Bara GoIF röd - Kvarnby IK blå Bara IP A-plan
10:00 FC Möjligheten - Hyllie IK Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 2
10:00 Oxie SK svart - Malmö City FC Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 2
F10 Sydvästra C3, höst
10:00 Genarps IF - Maglasäte IF Ekevallen, Genarp B-plan 7-manna
10:00 Uppåkra IF svart - Lunds BOIS Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
10:30 Borrby IF/Hammenhögs IF - Torns IF Hamondavallen 7-manna 1
11:00 Dalby GIF - Stehags AIF Dalby IP 7-manna väst
11:00 Värpinge IF - Ystads IF FF blå Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
F9 Nordvästra Blå, höst
10:00 Vikens IK - Skäldervikens IF Vikvalla D-plan
11:30 Vejby IF blå - Munka Ljungby IF röd Vejby IP B-Plan
12:30 Helsingborgs IF blå - Eskilsminne IF blå Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
F9 Nordvästra Röd, höst
09:30 Helsingborgs IF röd - Eskilsminne IF vit Norrvalla IP, Helsingborg konstgräs 5-manna
09:30 Vejby IF orange - Munka Ljungby IF blå Vejby IP B-Plan
11:30 Häljarps IF - Eskilsminne IF gul Häljarps IP C-plan 5-manna
F9 Nordöstra Blå, höst
10:00 Tyringe IF - Treby IF Tyrs Hage IP B-plan 5-manna
16:00 Lönsboda GoIF - FC Hessleholm rosa Snapphanevallen C-plan 5-manna
F9 Nordöstra Röd, höst
10:00 Ifö Bromölla IF - FC Hessleholm vit Ivöstrand idrottsområde, Bromölla E-plan 5-manna 1
F9 Sydvästra Blå, höst
10:00 FC Staffanstorp blå - Hörby FF Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
10:00 Torna Hällestads IF - GIF Nike blå Tornavallen B-plan 5-manna
10:00 Åkarps IF - Kävlinge Harrie FF blå Åkarps IP B-plan 5-manna 1
F9 Sydvästra Röd, höst
10:00 Borgeby FK vit - Klågerups GoIF röd Borgeby IP G-plan 5-manna 1
13:00 FC Rosengård - GIF Nike röd Malmö IP 5-manna 1
13:00 FC Rosengård 1917 - IF Limhamn Bunkeflo 1 Rosengård, Tävlingsarena
F9 Sydvästra Grön, höst
10:00 Hyllie IK - Kvarnby IK blå Hyllie IP konstgräs 2 7-manna 1
11:00 Backarnas FF (F10) - Lilla Torg FF blå Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 2
11:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Lilla Torg FF svart Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
F9 Sydöstra Blå, höst
13:00 IFK Simrishamn (F10) - Tomelilla IF blå Korsavads IC E-plan 5-manna
F8 Nordvästra Blå, höst
09:00 Höganäs BK - Förslövs IF Höganäs Sportcenter D-5
10:00 Helsingborgs IF röd - Råå IF vit Norrvalla IP, Helsingborg Plan 10, 5-manna
13:30 Hittarps IK röd - Skäldervikens IF Laröds IP E-plan, 5-manna
F8 Nordvästra Röd, höst
09:30 Fortuna FF röd - Glumslövs FF Rydebäcks IP, konstgräs 7-manna 1
10:00 BK Fram - Kävlinge Harrie FF röd Exercisfältet A-plan 5-manna 2
10:00 Landskrona BoIS - Eskilsminne IF vit Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
15:00 Hittarps IK vit - Borstahusens BK Laröds IP F-plan, 5-manna
F8 Nordöstra Blå, höst
09:00 Kristianstads DFF 2 - Åhus IF Vilans IP C-plan 5-manna 1
10:00 Kristianstads DFF 3 - Kristianstads DFF 1 Vilans IP C-plan 5-manna 1
10:30 IFK Osby blå - IFK Knislinge Osby IP G-plan 5-manna
12:00 IFK Osby vit - Fjälkinge IF Osby IP G-plan 5-manna
15:00 Broby IF - Tollarps IF Broby IP C-plan (5 mot 5) 1
F8 Sydvästra Röd, höst
09:15 FC Rosengård 1917 - Höörs IS Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
10:00 Åkarps IF - Linero IF Åkarps IP B-plan 5-manna 1
12:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - GIF Nike blå Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
14:30 FC Rosengård - IF Limhamn Bunkeflo 1 Malmö IP 5-manna 1
Skåneligan (7m7) Herrar Nordvästra höst
12:00 Helsingborgs FF - Billeberga GIF 3 - 6 Norrvalla IP, Helsingborg plan 6, 7-manna 1
15:00 Hittarps IK - Örtofta IS 0 - 11 Laröds IP F-plan, 7-manna

Postadress:
IdrottOnline Klubb
Box 11016
10061 Stockholm

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: support@idrottonline...