Hemsidor i Idrottonline stängs ner 2022-12-31. Läs mer
Hoppa till sidans innehåll

Startsida

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 Sydvästra C1, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Stehags AIF blå - FC Bellevue svart
Augusti
2022-08-20 11:00 Dösjöbro IF svart - Trollenäs IF Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
2022-08-20 11:30 Lunds BK vit - Kävlinge Harrie FF svart Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2022-08-20 12:30 Stehags AIF blå - GIF Nike vit Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2022-08-21 12:00 Södra Sandby IF vit - Furulunds IK svart Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2022-08-21 12:00 Staffanstorp United FC vit - Höörs IS vit Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2022-08-21 16:00 FC Bellevue svart - Dalby GIF blå Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2022-08-27 10:30 Furulunds IK svart - FC Bellevue svart Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
2022-08-27 11:00 Kävlinge Harrie FF svart - Staffanstorp United FC vit Högalids IP C-plan 7-manna 1
2022-08-27 14:00 Dalby GIF blå - Dösjöbro IF svart Dalby IP 7-manna öst
2022-08-28 10:00 Trollenäs IF - Lunds BK vit Trollevallen 7-manna 2
2022-08-28 12:00 GIF Nike vit - Södra Sandby IF vit Pilängsplanen 7-manna 1
2022-08-28 13:00 Höörs IS vit - Stehags AIF blå Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
September
2022-09-02 18:30 Dösjöbro IF svart - Furulunds IK svart Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
2022-09-03 12:30 Stehags AIF blå - Kävlinge Harrie FF svart Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2022-09-04 10:00 FC Bellevue svart - GIF Nike vit Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2022-09-04 10:30 Trollenäs IF - Dalby GIF blå Trollevallen 7-manna 2
2022-09-04 12:00 Staffanstorp United FC vit - Lunds BK vit Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2022-09-04 13:00 Södra Sandby IF vit - Höörs IS vit Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2022-09-10 10:00 Furulunds IK svart - Dalby GIF blå Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
2022-09-10 10:00 Höörs IS vit - FC Bellevue svart Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
2022-09-10 12:00 GIF Nike vit - Dösjöbro IF svart Pilängsplanen 7-manna 1
2022-09-10 12:00 Staffanstorp United FC vit - Trollenäs IF Staffansvallen Plan 4, konstgräs 7-manna 1
2022-09-11 10:00 Lunds BK vit - Stehags AIF blå Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2022-09-11 11:00 Kävlinge Harrie FF svart - Södra Sandby IF vit Högalids IP C-plan 7-manna 1
2022-09-16 18:30 Södra Sandby IF vit - Lunds BK vit Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2022-09-17 10:00 Trollenäs IF - Furulunds IK svart Trollevallen 7-manna 2
2022-09-17 10:00 Stehags AIF blå - Staffanstorp United FC vit Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2022-09-17 11:00 Dalby GIF blå - GIF Nike vit Dalby IP 7-manna öst
2022-09-17 14:30 FC Bellevue svart - Kävlinge Harrie FF svart Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2022-09-18 13:00 Dösjöbro IF svart - Höörs IS vit Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
2022-09-24 10:00 Stehags AIF blå - Trollenäs IF Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
2022-09-24 11:00 Kävlinge Harrie FF svart - Dösjöbro IF svart Högalids IP C-plan 7-manna 1
2022-09-24 12:00 GIF Nike vit - Furulunds IK svart Pilängsplanen 7-manna 1
2022-09-24 12:00 Lunds BK vit - FC Bellevue svart Klostergårdens IP plan 3
2022-09-25 12:00 Höörs IS vit - Dalby GIF blå Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
Oktober
2022-10-01 10:00 Furulunds IK svart - Höörs IS vit Vikenplanen, Furulund 7-manna 2
2022-10-01 11:00 Dalby GIF blå - Kävlinge Harrie FF svart Dalby IP 7-manna öst
2022-10-01 12:00 Trollenäs IF - GIF Nike vit Trollevallen 7-manna 2
2022-10-02 10:00 Dösjöbro IF svart - Lunds BK vit Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1
2022-10-02 15:00 FC Bellevue svart - Staffanstorp United FC vit Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2022-10-05 18:30 Södra Sandby IF vit - Stehags AIF blå Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2022-10-08 11:00 Kävlinge Harrie FF svart - Furulunds IK svart Högalids IP C-plan 7-manna 1
2022-10-09 10:00 Höörs IS vit - GIF Nike vit Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
2022-10-09 12:00 Staffanstorp United FC vit - Dösjöbro IF svart Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2022-10-09 12:00 Lunds BK vit - Dalby GIF blå Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2022-10-09 13:00 Södra Sandby IF vit - Trollenäs IF Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2022-10-14 18:30 Furulunds IK svart - Lunds BK vit Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
2022-10-15 10:00 Trollenäs IF - Höörs IS vit Trollevallen 7-manna 2
2022-10-15 11:00 Dalby GIF blå - Staffanstorp United FC vit Dalby IP 7-manna öst
2022-10-16 10:00 FC Bellevue svart - Södra Sandby IF vit Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2022-10-16 12:00 Staffanstorp United FC vit - Södra Sandby IF vit Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2022-10-16 12:00 GIF Nike vit - Kävlinge Harrie FF svart Pilängsplanen 7-manna 1
2022-10-16 12:00 Dösjöbro IF svart - Stehags AIF blå Dösjöbro IP B-plan 7-manna 1

Postadress:
IdrottOnline Klubb
Box 11016
10061 Stockholm

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: support@idrottonline...