Hoppa till sidans innehåll

Startsida

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P9 Sydvästra Lila, höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjärreds IF röd Carl Magnus Herman Wahlin 0709697943 Röd /Blå/Röd
Dösjöbro IF svart Petraa Johansson 0733770900 Röd/Röd/Röd
GIF Nike vit Cecilia Malmrup Röd/Röd/Röd
IF Lödde gul Lennie Rogver Gul/Svart/Gula
Linero IF röd Morgan Hallgren 0736385250 Röd/Röd/Röd
Lunds FF vit Lovisa Telborn 0707795441 grön/vit/grön
Staffanstorp United FC svart Daniel Demeter +46703193266 mörkblå/mörkblå/mörkblå
Södra Sandby IF Patrick Berling blå/blå/blå
Torns IF svart Björn Löfgren 0706390906 orange/svart/orange
Trollenäs IF röd Niklas Olsson Lindblad RÖD/RÖD/RÖD
Veberöds AIF svart Christoffer Tell Dragg 0734059989 vit/svart/vit
Åkarps IF 2 Anders Bengtsson rödsvart/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2022-08-19 17:30 Torns IF svart - IF Lödde gul Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2022-08-20 10:00 Trollenäs IF röd - GIF Nike vit Trollevallen 5-manna
2022-08-21 09:00 Södra Sandby IF - Linero IF röd Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
2022-08-21 10:00 Bjärreds IF röd - Åkarps IF 2 Borgeby IP D-plan 5-manna 2
2022-08-21 10:00 Staffanstorp United FC svart - Lunds FF vit Staffansvallen plan 3, 5-manna 2
2022-08-21 13:30 Veberöds AIF svart - Dösjöbro IF svart Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2022-08-27 10:00 Lunds FF vit - Södra Sandby IF Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2022-08-27 11:30 Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC svart Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2022-08-27 11:30 IF Lödde gul - Trollenäs IF röd Tolvans IP konstgräs
2022-08-28 09:00 GIF Nike vit - Veberöds AIF svart Lomma IP Knatteplan 1
2022-08-28 10:00 Dösjöbro IF svart - Bjärreds IF röd Dösjöbro IP C-plan 5-manna
2022-08-28 10:00 Linero IF röd - Torns IF svart Linero IP B-plan 5-manna A
September
2022-09-03 09:45 Åkarps IF 2 - Dösjöbro IF svart Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2022-09-03 10:00 Bjärreds IF röd - GIF Nike vit Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2022-09-03 12:00 Trollenäs IF röd - Linero IF röd Trollevallen 5-manna
2022-09-04 09:00 Södra Sandby IF - Staffanstorp United FC svart Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
2022-09-04 09:30 Torns IF svart - Lunds FF vit Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2022-09-04 12:00 Veberöds AIF svart - IF Lödde gul Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2022-09-10 10:00 Staffanstorp United FC svart - Torns IF svart Staffansvallen plan 3, 5-manna 2
2022-09-10 10:00 Lunds FF vit - Trollenäs IF röd Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 2
2022-09-10 10:30 IF Lödde gul - Bjärreds IF röd Tolvans IP konstgräs
2022-09-11 09:00 GIF Nike vit - Dösjöbro IF svart Lomma IP Knatteplan 1
2022-09-11 09:00 Södra Sandby IF - Åkarps IF 2 Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
2022-09-11 10:00 Linero IF röd - Veberöds AIF svart Linero IP B-plan 5-manna A
2022-09-16 18:30 Åkarps IF 2 - GIF Nike vit Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2022-09-17 09:30 Torns IF svart - Södra Sandby IF Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2022-09-17 10:00 Bjärreds IF röd - Linero IF röd Borgeby IP D-plan 5-manna 1
2022-09-17 10:00 Trollenäs IF röd - Staffanstorp United FC svart Trollevallen 5-manna
2022-09-17 13:30 Veberöds AIF svart - Lunds FF vit Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2022-09-18 10:00 Dösjöbro IF svart - IF Lödde gul Dösjöbro IP C-plan 5-manna
2022-09-24 09:30 Torns IF svart - Åkarps IF 2 Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2022-09-24 11:30 Lunds FF vit - Bjärreds IF röd Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 2
2022-09-24 11:30 IF Lödde gul - GIF Nike vit Tolvans IP konstgräs
2022-09-25 09:00 Södra Sandby IF - Trollenäs IF röd Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
2022-09-25 10:00 Linero IF röd - Dösjöbro IF svart Linero IP B-plan 5-manna B
2022-09-25 10:00 Staffanstorp United FC svart - Veberöds AIF svart Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
Oktober
2022-10-01 10:00 Bjärreds IF röd - Staffanstorp United FC svart Borgeby IP C-plan Konstgräs 5-manna 1
2022-10-01 10:00 Trollenäs IF röd - Torns IF svart Trollevallen 5-manna
2022-10-02 09:00 GIF Nike vit - Linero IF röd Lomma IP Knatteplan 1
2022-10-02 11:00 Veberöds AIF svart - Södra Sandby IF Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2022-10-02 11:15 Åkarps IF 2 - IF Lödde gul Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2022-10-02 11:30 Dösjöbro IF svart - Lunds FF vit Dösjöbro IP C-plan 5-manna
2022-10-08 09:30 Torns IF svart - Veberöds AIF svart Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2022-10-08 10:00 Staffanstorp United FC svart - Dösjöbro IF svart Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2022-10-08 10:00 Trollenäs IF röd - Åkarps IF 2 Trollevallen 5-manna
2022-10-08 11:30 Lunds FF vit - GIF Nike vit Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2022-10-09 09:00 Södra Sandby IF - Bjärreds IF röd Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
2022-10-09 10:00 Linero IF röd - IF Lödde gul Linero IP B-plan 5-manna A
2022-10-15 10:00 Bjärreds IF röd - Torns IF svart Borgeby IP D-plan 5-manna 3
2022-10-15 11:30 IF Lödde gul - Lunds FF vit Tolvans IP konstgräs
2022-10-16 09:00 GIF Nike vit - Staffanstorp United FC svart Lomma IP Knatteplan 1
2022-10-16 10:00 Åkarps IF 2 - Linero IF röd Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2022-10-16 10:00 Dösjöbro IF svart - Södra Sandby IF Dösjöbro IP C-plan 5-manna
2022-10-16 11:30 Veberöds AIF svart - Trollenäs IF röd Romelevallen konstgräsplan 5-manna

Postadress:
IdrottOnline Klubb
Box 11016
10061 Stockholm

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: support@idrottonline...