Hoppa till sidans innehåll

Startsida

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Division 2 Herr Junior höst Västra

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2022-08-19 19:00 130723004 Södra Sandby IF/Team Sandby IF - Uppåkra IF 4 - 2 Södra Sandby IP A-plan
2022-08-21 11:00 130723001 Furulunds IK - Bjärreds IF 4 - 4 Ljungvalla IP A-plan
2022-08-21 14:00 130723005 Staffanstorp United FC 1 - Veberöds AIF vit 1 - 1 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2022-08-22 19:00 130723002 Åkarps IF - GIF Nike 1 2 - 1 Åkarps IP A-plan
2022-08-26 18:30 130723010 Åhus Horna BK - Åkarps IF 3 - 1 Furehov IP plan 1
2022-08-28 11:00 130723007 Bjärreds IF - Staffanstorp United FC 1 8 - 0 Borgeby IP A-plan
2022-08-28 13:00 130723008 Veberöds AIF vit - Södra Sandby IF/Team Sandby IF 5 - 1 Romelevallen A-plan
2022-08-28 13:00 130723009 Uppåkra IF - Teckomatorps SK 0 - 3 Uppåkravallen A-Plan
2022-08-28 14:00 130723006 GIF Nike 1 - Furulunds IK 5 - 2 Lomma IP A-plan, konstgräs
September
2022-09-01 19:15 130723014 Teckomatorps SK - Veberöds AIF vit 2 - 0 Teckomatorps IP, konstgräs
2022-09-02 19:00 130723011 Bjärreds IF - GIF Nike 1 1 - 1 Borgeby IP E-plan konstgräs
2022-09-02 19:00 130723015 Södra Sandby IF/Team Sandby IF - Staffanstorp United FC 1 3 - 2 Södra Sandby IP A-plan
2022-09-03 15:00 130723013 Åkarps IF - Uppåkra IF 1 - 4 Åkarps IP A-plan
2022-09-04 11:00 130723012 Furulunds IK - Åhus Horna BK 6 - 1 Ljungvalla IP B-plan
2022-09-06 19:00 130723003 Teckomatorps SK - Åhus Horna BK WO (3 - 0) Teckomatorps IP, konstgräs
2022-09-09 18:30 130723019 Veberöds AIF vit - Åkarps IF 3 - 0 Romelevallen A-plan
2022-09-09 19:00 130723020 Södra Sandby IF/Team Sandby IF - Bjärreds IF WO (3 - 0) Södra Sandby IP A-plan
2022-09-11 13:00 130723016 Uppåkra IF - Furulunds IK 2 - 3 Uppåkravallen, konstgräs 1
2022-09-11 14:00 130723018 Staffanstorp United FC 1 - Teckomatorps SK 1 - 2 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2022-09-11 16:00 130723017 Åhus Horna BK - GIF Nike 1 1 - 1 Furehov IP plan 1
2022-09-16 19:00 130723023 Furulunds IK - Veberöds AIF vit 3 - 3 Vikenplanen, Furulund 11-manna
2022-09-17 15:00 130723024 Åkarps IF - Staffanstorp United FC 1 1 - 4 Åkarps IP A-plan
2022-09-18 16:30 130723021 Bjärreds IF - Åhus Horna BK 8 - 3 Borgeby IP A-plan
2022-09-19 19:15 130723025 Teckomatorps SK - Södra Sandby IF/Team Sandby IF 5 - 2 Teckomatorps IP, konstgräs
2022-09-23 18:30 130723027 Veberöds AIF vit - GIF Nike 1 2 - 1 Romelevallen A-plan
2022-09-23 19:00 130723029 Södra Sandby IF/Team Sandby IF - Åkarps IF 1 - 1 Södra Sandby IP konstgräs
2022-09-23 19:30 130723030 Teckomatorps SK - Bjärreds IF 3 - 3 Teckomatorps IP, konstgräs
2022-09-25 14:00 130723026 Staffanstorp United FC 1 - Furulunds IK 2 - 2 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2022-09-27 19:30 130723028 Uppåkra IF - Åhus Horna BK 1 - 2 Uppåkravallen, konstgräs 1
2022-09-30 18:30 130723033 GIF Nike 1 - Staffanstorp United FC 1 1 - 3 Lomma IP B-plan, konstgräs
Oktober
2022-10-01 12:00 130723031 Bjärreds IF - Uppåkra IF 12 - 2 Borgeby IP B-plan
2022-10-02 14:00 130723032 Åhus Horna BK - Veberöds AIF vit 2 - 1 Furehov IP plan 1
2022-10-02 15:00 130723035 Åkarps IF - Teckomatorps SK 4 - 3 Åkarps IP A-plan
2022-10-03 19:15 130723034 Furulunds IK - Södra Sandby IF/Team Sandby IF 3 - 0 Ljungvalla IP B-plan
2022-10-03 20:00 130723022 GIF Nike 1 - Uppåkra IF 2 - 2 Lomma IP B-plan, konstgräs
2022-10-07 18:30 130723039 Veberöds AIF vit - Uppåkra IF 3 - 1 Ekevallen, Genarp konstgräs
2022-10-08 10:00 130723037 Södra Sandby IF/Team Sandby IF - GIF Nike 1 2 - 4 Södra Sandby IP A-plan
2022-10-08 13:00 130723036 Teckomatorps SK - Furulunds IK 2 - 3 Teckomatorps IP, naturgräs
2022-10-08 15:00 130723040 Åkarps IF - Bjärreds IF 0 - 6 Åkarps IP A-plan
2022-10-09 14:00 130723038 Staffanstorp United FC 1 - Åhus Horna BK 1 - 0 Staffansvallen Plan 2, Konstgräs
2022-10-16 12:30 130723045 Furulunds IK - Åkarps IF 6 - 2 Vikenplanen, Furulund 11-manna
2022-10-16 14:00 130723042 Uppåkra IF - Staffanstorp United FC 1 0 - 4 Uppåkravallen, konstgräs 1
2022-10-16 15:00 130723041 Bjärreds IF - Veberöds AIF vit 10 - 0 Borgeby IP A-plan
2022-10-16 16:00 130723043 Åhus Horna BK - Södra Sandby IF/Team Sandby IF 13 - 1 Furehov IP plan 1
2022-10-17 19:00 130723044 GIF Nike 1 - Teckomatorps SK 1 - 0 Lomma IP A-plan, konstgräs

Postadress:
IdrottOnline Klubb
Box 11016
10061 Stockholm

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: support@idrottonline...