Hemsidor i Idrottonline stängs ner 2022-12-31. Läs mer
Hoppa till sidans innehåll

Startsida

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P13 Sydvästra B2, höst

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2022-08-03 18:30 131431003 Lunds BK gul - Eslövs BK svart 6 - 0 Klostergårdens IP plan 8
2022-08-13 13:00 131431008 Åkarps IF - Skegrie BK 1 - 4 Åkarps IP B-plan 9-manna
2022-08-14 15:00 131431010 Kävlinge Harrie FF blå - Torns IF 11 - 3 Högalids IP, B-plan 9-manna
2022-08-17 19:00 131431011 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Lunds BK gul 1 - 1 Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 2
2022-08-21 11:00 131431017 Torns IF - Malmö City FC gul 3 - 0 Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2022-08-21 11:30 131431016 Lunds BK gul - Kävlinge Harrie FF blå 2 - 7 Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2022-08-21 13:00 131431013 Åkarps IF - Bjärreds IF grön 1 - 4 Åkarps IP B-plan 9-manna
2022-08-21 14:30 131431018 Staffanstorp United FC vit - Skegrie BK 8 - 2 Staffansvallen Plan 3, konstgräs
2022-08-25 18:30 131431020 Eslövs BK svart - Bjärreds IF grön 2 - 7 Husarängens IP A-plan 9-manna
2022-08-26 18:30 131431005 Staffanstorp United FC vit - Kävlinge Harrie FF blå 0 - 5 Staffansvallen Plan 3, konstgräs
2022-08-27 11:00 131431021 Skegrie BK - Torns IF 5 - 4 Snarringe IP 9-manna
2022-08-27 11:00 131431022 Malmö City FC gul - Lunds BK gul 1 - 3 Kirsebergs IP, konstgräs
2022-08-27 14:00 131431024 Staffanstorp United FC vit - Åkarps IF 2 - 1 Staffansvallen Plan 3, konstgräs
2022-08-28 16:30 131431019 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Liria IF 1 - 0 Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-08-31 19:00 131431007 Bjärreds IF grön - Liria IF 3 - 5 Borgeby IP E-plan konstgräs
September
2022-09-02 18:00 131431027 Liria IF - Kävlinge Harrie FF blå 1 - 2 Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 1
2022-09-03 09:00 131431025 Åkarps IF - Eslövs BK svart 2 - 5 Åkarps IP B-plan 9-manna
2022-09-03 11:00 131431026 Bjärreds IF grön - IF Limhamn Bunkeflo L2 0 - 6 Borgeby IP B-plan 9-manna
2022-09-04 13:00 131431029 Lunds BK gul - Skegrie BK 8 - 0 Klostergårdens IP plan 4 konstgräs
2022-09-04 14:00 131431030 Torns IF - Staffanstorp United FC vit 4 - 4 Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2022-09-07 18:30 131431001 Liria IF - Åkarps IF 2 - 0 Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 1
2022-09-09 18:30 131431006 Skegrie BK - Malmö City FC gul 3 - 3 Snarringe IP 9-manna
2022-09-10 12:00 131431033 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Eslövs BK svart 5 - 2 Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-09-10 14:00 131431034 Staffanstorp United FC vit - Lunds BK gul 2 - 7 Staffansvallen Plan 3, konstgräs
2022-09-11 11:00 131431031 Malmö City FC gul - Liria IF 4 - 1 Kirsebergs IP, konstgräs
2022-09-11 12:00 131431036 Torns IF - Åkarps IF 2 - 4 Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2022-09-11 14:30 131431032 Kävlinge Harrie FF blå - Bjärreds IF grön 7 - 3 Högalids IP, B-plan 9-manna
2022-09-16 18:30 131431038 Eslövs BK svart - Kävlinge Harrie FF blå 1 - 3 Berga IP, konstgräs
2022-09-17 10:30 131431039 Bjärreds IF grön - Malmö City FC gul 4 - 0 Borgeby IP E-plan konstgräs
2022-09-18 11:00 131431037 Åkarps IF - IF Limhamn Bunkeflo L2 1 - 2 Åkarps IP B-plan 9-manna
2022-09-18 13:00 131431042 Lunds BK gul - Torns IF 3 - 1 Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2022-09-21 18:00 131431014 Liria IF - Eslövs BK svart 5 - 2 Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 1
2022-09-24 12:00 131431044 Skegrie BK - Bjärreds IF grön 5 - 1 Snarringe IP 9-manna
2022-09-24 14:00 131431048 Lunds BK gul - Åkarps IF 4 - 0 Klostergårdens IP plan 3
2022-09-25 13:00 131431046 Kävlinge Harrie FF blå - IF Limhamn Bunkeflo L2 3 - 4 Högalids IP, B-plan 9-manna
2022-09-25 14:00 131431043 Staffanstorp United FC vit - Liria IF 0 - 2 Staffansvallen Plan 3, konstgräs
2022-09-25 14:30 131431045 Malmö City FC gul - Eslövs BK svart 0 - 3 Kirsebergs IP, konstgräs
2022-09-30 17:00 131431053 Liria IF - Torns IF 7 - 4 Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 1
Oktober
2022-10-01 13:00 131431051 Eslövs BK svart - Skegrie BK 0 - 8 Berga IP, konstgräs
2022-10-02 09:30 131431050 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Malmö City FC gul 2 - 2 Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-10-02 10:00 131431052 Bjärreds IF grön - Staffanstorp United FC vit 6 - 0 Borgeby IP B-plan 9-manna
2022-10-02 13:00 131431049 Åkarps IF - Kävlinge Harrie FF blå 1 - 3 Åkarps IP B-plan 9-manna
2022-10-08 10:00 131431056 Torns IF - Bjärreds IF grön 3 - 3 Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2022-10-08 12:00 131431058 Skegrie BK - IF Limhamn Bunkeflo L2 2 - 10 Snarringe IP 9-manna
2022-10-08 14:00 131431057 Staffanstorp United FC vit - Eslövs BK svart 2 - 3 Staffansvallen Plan 3, konstgräs
2022-10-09 13:30 131431059 Malmö City FC gul - Kävlinge Harrie FF blå 0 - 4 Kirsebergs IP, konstgräs
2022-10-09 14:00 131431055 Lunds BK gul - Liria IF 2 - 0 Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2022-10-15 10:00 131431065 Bjärreds IF grön - Lunds BK gul 2 - 8 Borgeby IP B-plan 9-manna
2022-10-15 11:00 131431061 Åkarps IF - Malmö City FC gul 1 - 2 Åkarps IP B-plan 9-manna
2022-10-15 11:30 131431063 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Staffanstorp United FC vit 2 - 2 Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
2022-10-15 13:00 131431062 Kävlinge Harrie FF blå - Skegrie BK 6 - 0 Högalids IP, B-plan 9-manna
2022-10-16 10:30 131431009 Malmö City FC gul - Staffanstorp United FC vit 3 - 1 Kirsebergs IP, konstgräs
2022-10-16 11:00 131431064 Eslövs BK svart - Torns IF 1 - 6 Berga IP, konstgräs
2022-10-21 17:00 131431040 Liria IF - Skegrie BK 4 - 1 Rosengård Norra IP A-plan 7-manna 1
2022-10-22 12:00 131431004 Torns IF - IF Limhamn Bunkeflo L2 WO (3 - 0) Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1

Postadress:
IdrottOnline Klubb
Box 11016
10061 Stockholm

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: support@idrottonline...