Hemsidor i Idrottonline stängs ner 2022-12-31. Läs mer
Hoppa till sidans innehåll

Startsida

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 Sydvästra B2, höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2022-08-19 19:00 Åkarps IF 2 - Staffanstorp United FC svart Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2022-08-20 10:00 Bjärreds IF röd - Höörs IS blå Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-08-20 11:30 Kävlinge Harrie FF röd - Dösjöbro IF svart Högalids IP C-plan 7-manna 1
2022-08-21 09:30 Torns IF - Sjöbo IF blå Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
2022-08-21 10:00 Eslövs BK vit - Linero IF röd Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2022-08-22 18:00 Uppåkra IF grön - IF Lödde svart Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2022-08-27 10:00 Sjöbo IF blå - Eslövs BK vit Sjöbo IP Gumparp C-plan liten 7-manna 2
2022-08-27 10:00 Linero IF röd - Uppåkra IF grön Linero IP B-plan 7-manna B
2022-08-27 12:00 Staffanstorp United FC svart - Torns IF Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2022-08-28 10:00 Dösjöbro IF svart - Bjärreds IF röd Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2022-08-28 10:30 IF Lödde svart - Kävlinge Harrie FF röd Tolvans IP konstgräs
2022-08-28 12:00 Höörs IS blå - Åkarps IF 2 Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
September
2022-09-02 18:30 Uppåkra IF grön - Sjöbo IF blå Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2022-09-03 11:30 Kävlinge Harrie FF röd - Linero IF röd Högalids IP C-plan 7-manna 1
2022-09-04 10:00 Höörs IS blå - Dösjöbro IF svart Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
2022-09-04 10:00 Bjärreds IF röd - IF Lödde svart Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
2022-09-04 10:00 Eslövs BK vit - Staffanstorp United FC svart Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2022-09-04 11:00 Torns IF - Åkarps IF 2 Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
2022-09-10 10:00 Linero IF röd - Bjärreds IF röd Linero IP A-plan 7-manna A
2022-09-10 10:00 Torns IF - Höörs IS blå Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
2022-09-11 10:00 Åkarps IF 2 - Eslövs BK vit Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2022-09-11 10:30 IF Lödde svart - Dösjöbro IF svart Tolvans IP konstgräs
2022-09-11 11:00 Sjöbo IF blå - Kävlinge Harrie FF röd Sjöbo IP Gumparp C-plan liten 7-manna 2
2022-09-11 12:00 Staffanstorp United FC svart - Uppåkra IF grön Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2022-09-16 18:30 Uppåkra IF grön - Åkarps IF 2 Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2022-09-17 11:30 Bjärreds IF röd - Sjöbo IF blå Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-09-17 11:30 Kävlinge Harrie FF röd - Staffanstorp United FC svart Högalids IP C-plan 7-manna 1
2022-09-18 10:00 Höörs IS blå - IF Lödde svart Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
2022-09-18 10:00 Dösjöbro IF svart - Linero IF röd Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2022-09-18 10:00 Eslövs BK vit - Torns IF Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2022-09-24 10:00 Linero IF röd - IF Lödde svart Linero IP B-plan 7-manna B
2022-09-24 11:00 Sjöbo IF blå - Dösjöbro IF svart Sjöbo IP Gumparp C-plan liten 7-manna 2
2022-09-24 12:00 Staffanstorp United FC svart - Bjärreds IF röd Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2022-09-25 10:00 Åkarps IF 2 - Kävlinge Harrie FF röd Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2022-09-25 11:30 Eslövs BK vit - Höörs IS blå Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2022-09-25 13:00 Torns IF - Uppåkra IF grön Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
Oktober
2022-10-01 10:00 IF Lödde svart - Sjöbo IF blå Tolvans IP konstgräs
2022-10-01 11:30 Uppåkra IF grön - Eslövs BK vit Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2022-10-02 10:00 Dösjöbro IF svart - Staffanstorp United FC svart Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2022-10-02 10:00 Bjärreds IF röd - Åkarps IF 2 Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2022-10-02 11:30 Kävlinge Harrie FF röd - Torns IF Högalids IP C-plan 7-manna 1
2022-10-02 12:00 Höörs IS blå - Linero IF röd Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 5-manna
2022-10-07 19:00 Åkarps IF 2 - Dösjöbro IF svart Åkarps IP, konstgräs 7-manna 2
2022-10-08 12:00 Staffanstorp United FC svart - IF Lödde svart Staffansvallen Plan 4, konstgräs 7-manna 1
2022-10-09 09:30 Torns IF - Bjärreds IF röd Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
2022-10-09 10:00 Eslövs BK vit - Kävlinge Harrie FF röd Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2022-10-09 11:00 Sjöbo IF blå - Linero IF röd Sjöbo IP Gumparp C-plan liten 7-manna 2
2022-10-09 11:30 Uppåkra IF grön - Höörs IS blå Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2022-10-15 10:00 Linero IF röd - Staffanstorp United FC svart Linero IP A-plan 7-manna B
2022-10-15 10:00 Bjärreds IF röd - Eslövs BK vit Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 3
2022-10-15 11:30 Kävlinge Harrie FF röd - Uppåkra IF grön Högalids IP C-plan 7-manna 1
2022-10-15 13:00 IF Lödde svart - Åkarps IF 2 Tolvans IP konstgräs
2022-10-16 10:00 Dösjöbro IF svart - Torns IF Dösjöbro IP konstgräs 7-manna 1
2022-10-16 12:00 Höörs IS blå - Sjöbo IF blå Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1

Postadress:
IdrottOnline Klubb
Box 11016
10061 Stockholm

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: support@idrottonline...